Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

PVC / CPVC vamzdžių gamybos linija

PVC / CPVC vamzdžių gamybos linija

Šis PVC / UPVC / CPVC vamzdžių gamybos linijos pagamintas PVC plastikinis vamzdis gali būti plačiai naudojamas vandens tiekimo ir drenažo sistemoms. MAX.UPVC vamzdžio skersmuo gali būti pagamintas OD.800mm. Ši gamybos linija aprūpinta JBD serijos kūginiu dvigubo sraigto ekstruderiu arba lygiagrečiu dvigubo sraigto ekstruderiu. Ištraukimo mašina turi du kojeles, tris kojines, keturkampius, šešių kojinių tipus, aštuonius nagus ir kt. Pjovimo agregatas turi pjaustytuvą, be dulkių pjaustytuvą ir planetinį pjaustytuvą. Mes taip pat tiekiame visas PVC dervų rūšis.

Chat Now
Product Details

Produkto pristatymas

Šis PVC / UPVC / CPVC vamzdžių gamybos linijos pagamintas PVC plastikinis vamzdis gali būti plačiai naudojamas vandens tiekimo ir drenažo sistemoms. MAX.UPVC vamzdžio skersmuo gali būti pagamintas OD.800mm. Ši gamybos linija aprūpinta JBD serijos kūginiu dvigubo sraigto Extruder arba lygiagretus dvigubo sraigto ekstruderis. Ištraukimo mašina turi dviejų žnyplių, trijų alkūnių, keturių kabliukų, šešių nagų tipo, aštuonių nagų ir tt. Pjovimo mašina turi pjovimo mašiną, pjovimo diską ir planetinį pjaustytuvą. Mes taip pat tiekiame visas PVC dyzelinas.

机组 构成 水印. Jpg

Pagrindinės techninės specifikacijos

技术 参数 .png

Produkto rodymas


单层 多层 管材 生产 线 展示 图 1.jpg动 图 .gif

Produkto pristatymas

Jei pateikiate užsakymą, mes pažadame pristatyti mašinas kuo greičiau. Mes taip pat galime užtikrinti, kad gaminį pakuotės atsargiai, kad mašinos nebūtų pažeistos.

Garantinis aptarnavimas

Kai perkate mūsų gaminį, bet kuriuo metu, kai produktas sugenda, galite susisiekti su mūsų pardavėju. Mes žada atlikti gerą darbą po pardavimo. Tuo tarpu bet kokia konsultacija ir srevice yra nemokama.

Jei jus domina, nedvejodami kreipkitės į mus.

Web: jinbeiextruder.com

Paštas: sales5@jbd-china.com

Tel: 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772


Jei patikrinate Kinijos PVC / CPVC vamzdžių gamybos liniją, kainą, kainą, pardavimą ar PDF formatu, prašome susisiekti su mumis, mes esame viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų.
Hot Tags: PVC / CPVC vamzdžių gamybos linija,, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pdf, kaina, kaina, parduoti
Susiję produktai