Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

PPR PERT PEX PB vamzdžio gamybos linija

PPR PERT PEX PB vamzdžio gamybos linija

Vieno sluoksnio arba daugiasluoksnių vamzdžių gamybos linijos yra tinkamas gaminti PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB vienu sluoksniu arba daugiasluoksniai vamzdžiai. Šios eilutės naudoja vieną arba tris extrudersfor co-ekstruzijos, priima PPR, PE arba

Chat Now
Product Details

Jei padedate Kinijos mokslininkų pert pex pb vamzdžio gamybos linija, kaina, kainos, parduoti, arba PDF, maloniai prašome susisiekti Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd, mes esame viena iš pirmaujančių mokslininkų mašina, ppr vamzdžio mašinos, ppr vamzd˛ių machine, ppr vamzdžio gamybos linija gamintojai ir tiekėjai.

Vieno sluoksnio arba daugiasluoksnių vamzdžių gamybos linijos yra tinkamas gaminti PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB vienu sluoksniu arba daugiasluoksniai vamzdžiai. Ši linija naudoja 1 arba 3 extrudersfor co-ekstruzijos, priima PPR, PE ir PP kaip pagrindinės medžiagos, Viduriniame sluoksnyje yra glassfiber ar kitų plastikų.

Vieno sluoksnio arba daugiasluoksnių vamzdžių gamybos linijos yra pagamintas iš Išplėstinė technika iš Vokietijos ir sukurta kaip didelio veiksmingos ekstruderiu pagal gamybos charakteristikos PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB, ir susideda iš didelio sukimo momento pavarų dėžė, naujo tipo juostinės statinė su didelės išėjimo galios, žemos lydymosi temperatūros ir suprasti žemos temperatūros plastifization iš tiesų.

Hot Tags: PPR pert pex pb vamzdžio gamybos linija, ppr mašina, ppr vamzdžio mašinos, ppr vamzd˛ių machine, ppr vamzdžio gamybos linija, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pdf, kainos, kaina, pardavimas
Susiję produktai