Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

PE vandentiekio vamzdžio dujų vamzdžio naftos vamzdžio šilumos išsaugojimo vamzdžio gamybos linija

PE vandentiekio vamzdžio dujų vamzdžio naftos vamzdžio šilumos išsaugojimo vamzdžio gamybos linija

HDPE didelio skersmens vamzdžio gamybos linija yra puikus sustingimas ir lankstumas, šiluminė varža, senėjimo atsparumo, didelio medicinos stiprumo, atsparumo aplinkos streso kreko, atsparumą valkšnumas def

Chat Now
Product Details

Jei padedate Kinijos pe vandens tiekimo vamzdžio dujų vamzdžio naftos vamzdžių šilumos išsaugojimo vamzdžio gamybos linija, kaina, kainos, parduoti, arba PDF, maloniai prašome susisiekti Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd, mes esame viena iš pirmaujančių pe vamzdžio mašina, pe vamzdžio ekstruderiu, pp vamzdžių mašina, pp vamzdžio ekstruzijos eilutės, pe vamzdžio gamybos linija gamintojai ir tiekėjai.

HDPE didelio skersmens vamzdžio gamybos linija yra puikus sustingimas ir lankstumas, šiluminė varža, senėjimo atsparumo, didelis medicinos stiprumas, atsparumas aplinkos streso kreko atsparumo valkšnumo deformacijos, šilumos - sąsają ir pan. Taigi, ji yra pageidautinas dujų ir vandens vamzdžio vamzdynų sistemos tarp miesto ir priemiesčio, ir vaidina svarbų vaidmenį miesto dujų ir vandens tiekimo.

Šios gamybos linijos yra gražus apprearance, didelis automatinis ir stabilus. Jis yra populiarus tarp daug klientų. Ir tai yra geriausias choiceto replaceimported gamybos linija. Priimti naujų technologijų elektromagnetinės indukcijos kontrolierius kontroliuoti elektromagnetinio šildymo žiedas, electricityuse santykis yra didesnis kaip 98 %, gali sutaupyti 50 % elektros energijos.

HDPE didelio skersmens vamzdžio gamybos linija daugiausia naudojamas žemės ūkio vandens tiekimo ir kanalizacijos, architektūros vandentiekio ir drenažo sistemos srityje, dangos kabelis, ir tt. Šios eilutės grupę sudaro vakuumo kalibravimo tankas, nuotolio nuo vieneto, pjovimo vienetas, keltuvas. Vienas varžtas ekstruderiu ir nuotolio nuo vieneto apima du-letena tipo, trijų-letena tipo, keturių-letena tipo, du-letena tipo, šešių-letena tipo, aštuonių-letena tipo, ten-letena tipo, dvylika-letena tipo. Nr-laužas pjovimo, pamačiau pjovimo arba planetų pjovimo gali būti taikomi, mašinų grupės nuosavybė yra patikimas, gamybos užkrečiamosioms yra didelis. Planetų pjovimo mašina yra visiškai automatinis kompiuteriu.


Hot Tags: PE vandentiekio vamzdžio dujų vamzdžio naftos vamzdžio šilumos išsaugojimo vamzdžio gamybos linija, pe vamzdžio mašina, pe vamzdžio ekstruderiu, pp vamzdžių mašina, pp vamzdžio ekstruzijos eilutės, pe vamzdžio gamybos linija, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pdf, kainos, kaina, pardavimas
Susiję produktai