Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

PE dujų vamzdžių mašina

PE dujų vamzdžių mašina

PE dujinių vamzdžių gamybos linija turi puikią standumą ir lankstumą, atsparumą karščiui, atsparumą senėjimui, didelę medicininę stiprumą, atsparumą aplinkos įtempių įtrūkimui, atsparumą šlifavimo deformacijai, šilumos susiejimą ir kt. Taigi, pageidautina dujų ir vandens vamzdis kanalo sistema tarp miesto ir ...

Chat Now
Product Details

PE dujinių vamzdžių gamybos linija turi puikią standumą ir lankstumą, atsparumą karščiui, atsparumą senėjimui, didelę medicininę stiprumą, atsparumą aplinkos įtempių įtrūkimui, atsparumą šlifavimo deformacijai, šilumos susiejimą ir kt. Taigi, pageidautina dujų ir vandens vamzdis tarp miesto ir priemiesčio vamzdynų sistema ir vaidina svarbų vaidmenį miesto dujų ir vandens tiekimo srityje.
Ši gamybos linija turi didelį automatinį ir stabilų požymį. Jis yra populiarus daugeliui klientų. Tai geriausias pasirinkimas pakeičia importuojamą gamybinę liniją. Priima naują elektromagnetinį indukcijos reguliatorių, kuris kontroliuoja elektromagnetinį šildymą, elektros energijos santykis viršija 98%, gali sutaupyti 50% elektros energijos.

Visa PE dujotiekio mašina apima kelias dalis. Mašina susideda iš vakuuminio tiekimo mašinos ir džiovyklos, dviejų vienkrypčių ekstruderių, PE vamzdžių režimo, vakuuminio kalibravimo rezervuaro, purškimo bako, išvežimo mašinos, pjovimo mašinos ir kamino. Jei reikia, mes taip pat nustatome klientams auxilizarines mašinas.

管制挤出机_副本.jpg

Vakuuminio kalibravimo rezervuaro ilgis atitinka vamzdžio specifikaciją. Parodyta nuotrauka yra apie devynis metrus. Šios dalies funkcija yra aušinimui.

Jei norite pirkti, kreipkitės į mus ir susisiekite su mumis. Mes žinomi dėl mūsų aukštos kokybės, didelio efektyvumo, nedidelių atliekų ir mažos taršos. Šiais metais mūsų šalis ir visas pasaulis supranta aplinkosaugos problemas. Prezidentas Xi sakė gamtos svarbą. Mes įgyvendinome žaliąjį kelią. Kur mes esate, mes stengiamės patenkinti jus ir pateikti gerą ekstruderį, gerą plastikinę mašiną ir gerą aptarnavimą.

Web: jinbeiextruder.com

Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Tel: 86-532-82287266


Jei patikrinate "China PE Gas Pipes Machine", kainą, kainą, pardavimą ar PDF, prašome susisiekti su mumis, mes esame viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų.
Hot Tags: PE dušo vamzdžių mašina,, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pdf, kaina, kaina, parduoti
Susiję produktai