Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija

Naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija

alyvos vamzdis ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija turi puikią lankstumą, atsparumą karščiui, atsparumą senėjimui, didelį medikamentinį stiprumą, atsparumą aplinkos streso krekingui ir pan. Jei galite greitai pasiteirauti, mūsų įmonė gali suteikti jums keletą privalumų ir privilegijų. Ir jei pateikiate užsakymą, pažadame pristatyti kuo greičiau.

Chat Now
Product Details

produkto pranašumas

PE aliejaus vamzdis ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija turi puikią standumą ir lankstumą, atsparumą karščiui, atsparumą senėjimui, didelę medicininę jėgą, atsparumą aplinkos streso įtrūkimui, atsparumą šlifavimo deformacijai, šilumos susiejimui ir kt. Taigi, pageidautina, kad dujos ir vandens vamzdis tarp ortakio sistemos tarp miesto ir priemiesčio ir vaidina svarbų vaidmenį miesto dujų ir vandens tiekimo srityje.

封面保温管xiutu.JPG

produkto charakteristika

Ši gamybos linija turi aukštą automatinį ir stabilų požymį. Jis yra populiarus tarp daugybės klientų. Ir tai yra geriausias pasirinkimas pakeisti importuojamą gamybos liniją. Priimti naujos technologijos elektromagnetinį indukcijos valdiklį elektromagnetinio šildymo žiedui valdyti, elektros energijos naudojimo santykis viršija 98 %, gali sutaupyti 50% elektros energijos.

produkto dalys

PE naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija daugiausia naudojama žemės ūkio vandens tiekimo ir drenažo sistemos, architektūrinės vandens tiekimo ir drenažo sistemos, kabelių šaligatvio ir kt. Ši linijos grupė susideda iš vakuuminio kalibravimo rezervuaro, ištraukimo įtaiso, pjovimo agregato, krautuvo. Vieno sraigto ekstruderio ir ištraukimo įtaiso sudėtyje yra dviejų alkūnės tipo, trijų alkūnės tipo, keturių nagų tipo, dviejų alkūnės tipo, šešių nagų tipo , aštuonių kabliukų tipas, dešimties kabliukų tipas, dvylikos tipo kabliukai. Galima naudoti pjovimo, pjaustymo pjovimo arba planetos pjovimą, mašinos patikimumo patikimumas, gamybos efektyvumas yra aukštas. Planetų pjovimo staklės yra visiškai automatinės kompiuterio valdymas.

pagrindinės techninės specifikacijos

vamzdis tais. png

Prekės savybės


微 信 图片 产品 展示 2_ 副本 .jpg

produkto pirmenybė
Norėdami švęsti mūsų įmonę 16 metų, didžiausia nuolaida pe naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių mašina.Jei norite pirkti, ateiti ir susisiekti su mumis.Mes garsėja savo aukštos kokybės, didelio efektyvumo, mažai atliekų ir mažos taršos.Šiais metais mūsų šalis ir visas pasaulis supranta aplinkosaugos problemas. Prezidentas Xi sakė gamtos svarbą. Mes įgyvendinome žaliąjį kelią. Iš kur esate, mes turime stengtis patenkinti jus ir pateikti gerą ekstruderį, gerą plastikinę mašiną ir gerą aptarnavimą.

Jei jus domina, nedvejodami kreipkitės į mus.

Web: jinbeiextruder.com

Paštas: sales5@jbd-china.com

Tel: 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772


Jei patikrinate Kinijos naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos liniją, kainą, kainą, pardavimą ar PDF formatu, prašome susisiekti su mumis, mes esame viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų.
Hot Tags: naftos vamzdžių ir šilumos išsaugojimo vamzdžių gamybos linija,, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pdf, kaina, kaina, parduoti
Susiję produktai