Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

PE tuščiaviduriai tinklelio lapo gamybos linija

PE tuščiaviduriai tinklelio lapo gamybos linija

Įvadas: PC lakštinės profilio eksponatų labai aukštas šviesos pralaidumo koeficientas. Šis produktas yra atsparus oro, ugnies, poveikį, ir yra nedidelio svorio, izoliuoja šilumą ir yra atsparus UV spinduliams.

Chat Now
Product Details

Įvadas:

PE lakštinės profilio eksponatų labai aukštas šviesos pralaidumo koeficientas. Šis produktas yra atsparus oro, ugnies, poveikį, ir yra nedidelio svorio, izoliuoja šilumą ir yra atsparus UV spinduliams. Kai kurie iš daugelio programų, yra šviesos apima, šiltnamius, interjero dekoro, garso korektūros plokštės ir reklamos skydai.

PE lakštinės profilis yra lengvas, poveikį ir aliejus atsparus ir atsparus vandeniui. Paraiškas įtraukti pakavimo talpyklos, įrankių kabinimo stendai, kasdienio naudojimo prekes, raštinės reikmenų ir apsauginė pakuotė statybinių medžiagų. PP gali būti suformuotas į bet kokios formos ir rūšies produkto, pvz., apyvartos dėžės, komponentas dėžės ir plastiko pertvarų. Tai puiki medžiaga, plačiai naudojama apsaugoti elektronines dalis.

Specifikacija:

Pagrindiniai techniniai duomenys

Ekstruderiu specifikacija

SJ120

SJ100

Gaminių plotis

2100mm

1220mm

Gaminių storis

2-8mm

2-8mm

Pagrindinio variklio galia

132kW

110kW

Talpa (maks.)

350kg/h

200kg/h

Pagrindiniai techniniai duomenys

Ekstruderiu specifikacija

SJ120, SJ45

SJ100, SJ45

Gaminių plotis

2100mm

1300mm

Gaminių storis

4-40mm

4-40mm

Pagrindinio variklio galia

185kw/22kw

132kW/22kw

Talpa (maks.)

450kg/h

300kg/h


Qingdao Jinbei Machinery Co, Ltd yra išsamus korporacija integruoti mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos, technologinės inovacijos (konsultacijos), gamyba ir prekyba. Mes nustatyti plėtojimą, andquot, laikytis kokybės, plėtoti technologijas, muitinės firstandquot; nuo pat įmonės įkūrimo. Mūsų įmonės suranda ir gražus miestas Qingdao, patogų eismą ir gražus gamtovaizdis nukelia mus privalumas vystymo. Su labai daug klientų ir draugų parama, mūsų įmonė vystosi greitai ir susidaro grupės įmonė su mokslinių tyrimų, gamybos, prekybos ir derinimą. Mes gerbiame žinių, įsisavinti gabumus ir įdėti juos į svarbias pozicijas. Mes priimame aukštųjų technologijų; griežtų bandymų kaip vystymosi kryptis, sukūrė daug rūšių,plastiko gamybos linija, pvz.,plastikinė lenta/lapas mašina, plastikinių vamzd˛ių machine, Plastikinis profilis mašina, WPC mašina, plastiko perdirbimo mašinos, ir t. t.
Visus darbuotojus, generalinis direktorius nuoširdžiai sveikina visus draugus aplankyti!Hot Tags: PE tuščiaviduriai tinklelio lapo gamybos linija, plastiko lenta gamybos linija
Susiję produktai