Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Kalbėti apie sumažinti perdirbimo kainą Plastikiniai vamzdžiai

Į bendrą kainą Plastikiniai vamzdžiai, plastikinių medžiagų sąnaudos paprastai yra 70 % ~ 80 % dalį. Pastaraisiais metais žaliavos kainų padidėjimą, kad plastikinių vamzdžių gamintojai pagal labai išaugdavo išlaidos spaudimas. Susidūrę su tokia situacija, kaip turėtų vamzdžių gamybos įmonių naudojant Išplėstinė perdirbimo metodų spręsti nedelsiant sunkumus? Čia, prašome Klausyti balso vamzdžio ekstruzijos įrangos tiekėjų.

Klausimas: plastikinių vamzd˛ių perdirbimui, paprastai kas veiksniai gali lemti didėja gamybos išlaidos?

J. saulės Jiaju: daug veiksnių įtakos plastikinių vamzd˛ių perdirbimo išlaidas, tiesiogiai veiksnys yra žaliavų ir gamybos efektyvumo. Paprastai, žaliavų kainų pokyčius tiesiogiai paveiks perdirbimo vamzdis išlaidas. Į bendrą kainą Plastikiniai vamzdžiai, žaliavų sąnaudų dalį paprastai sudaro apie 80 %. Tačiau, jei naudojate gera technika ir įranga, ir didinant gamybos efektyvumą ir žaliavų utilizavimas, gali vaidinti vaidmenį sumažinti gamybos sąnaudas tam tikru mastu. Be to, darbo jėgos ir elektros energijos suvartojimą ir kitų energijos sąnaudos taip pat įtakos tam tikru mastu, perdirbimo išlaidos plastikinių vamzdžių.

J. j. Ketao: plastikinis vamzdis, paprastai sukelti didėjančios gamybos sąnaudų rodiklius:

Vamzdis žaliavų suvartojimas yra per didelis, t. y. užtikrinti našumo vamzdžio su pakankamai tvirtumas ir kitos patalpos, per daug žaliavas, kurios naudojamos vienetinio ilgio, lėmė didesnes išlaidas gamyboje, vamzdžių gamybos efektyvumas yra mažas, didelis atliekų; tvarkymo įrangos investicijų vamzdžio sąnaudos, kasdien nusidėvėjimo aukštos vamzdis apdorojimo įranga aukštos energijos vartojimo.

Klausimas: atsižvelgiant į dabartinę plastmasės žaliavų kainų, jūsų nuomone, plastikinių vamzdžių gamintojai turėtų sumažinti gamybos sąnaudas vamzdžio iš to, ką?

J. saulės Jiaju: manau, kad atrankos apdorojimo įranga sumažinti perdirbimo išlaidas plastiko vamzdžių vaidins svarbų vaidmenį, tai yra, nes:

Jei plastikinių medžiagų kainas, galima padaryti Žvelgiant iš žaliavų bazės yra ne daug, ir pagerinti žaliavų panaudojimas yra labai perspektyvi kryptis. Pavyzdžiui, naudodami automatinį aptikimą ir veiksmingą gamybos įranga pagerinti kontrolės funkcija išeigą, sumažinti reikalavimų neatitinkančių prekių, didina žaliavų panaudojimas 5 % dar daugiau.