Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Plastikų pertvarkos ir modernizavimo, įmonių – "Disciplinas", burtai

Nuo 2008After metų ekonomikos krizės, pasaulio ekonomikos ir vidaus ekonominę padėtį įvyko prieš visai kitaip. Kiekvienas pagrindinis ekonomika pasaulyje ateina ir išeina nuolat, ir ateityje, sunku prognozuoti. Apsvaigus nuo pasaulio importo ir eksporto patyrė įvairaus laipsnio pokyčius aplinkoje, ir pareikšti didžiulį bandymo plastikiniai gaminiai verslui, restruktūrizavimas yra neišvengiamas pasirinkimas. Tačiau Kinijos plastikinių gaminių įmonėms, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms, šis suvokimas nėra stiprus, vis dar gali galvoti kad transformacijos ir ji nėra.

Pertvarkos reikia ne tik įmonės talentas, mokslinių tyrimų ir plėtros, leisti pinigus naujiems įrenginiams, ir turi išlaikyti savo esamus verslo operacijas, šis slėgis yra labai didelė įmonė. Daug mažų ir vidutinio dydžio plastiko įmonėms dažnai tik atsižvelgti į nedelsiant išlikimui, pernelyg užsiėmęs, siekiant atsižvelgti į būsimą raidą įmonės. Nuo mažų ir vidutinio dydžio plastikinių produktų gamintojų transformacija, su daug plastikinių produktų gamintojams atnaujinti bus baigtas.

Susidurs su didėjantį spaudimą ir sunkumus. Todėl manome, kad mažų ir vidutinių gamintojų plastikinių gaminių į dabartinę rinkos, poreikį atitinkančių priemonių, reaguoti į dabartinį dilema. Kaip nuolat svyruoja tarp ekonominės pertvarkos ir modernizavimo banga, ir įsisavinimas "disciplinas" įgūdžių, pasiekti sveiką plėtrą yra ypatingai svarbus. Mes suprantame, kad po mainai su plastikinių butelių, mažų plastikinių produktų gamintojų svarbiausia yra stipri komanda, pirkėjai, pirkėjai rinkoje pirmąjį žemės sužadėtuvių su vartotojais, suprasti vartotojų poreikių kaita.

Be daugiau potencialių pirkėjų, šių pirkėjų dar vystymosi, užsakymo kiekis nuolat plėtojant šių įmonių rinkoje iš praeities, ir mažoms ir mediumEnterprise per daug nedaro dydžio ir kiekio apribojimų. Užtikrinti nuolatinę pažangą esamų gamybos ir pertvarkos ir modernizavimo įmonių turės daugiau laiko dirbti.