Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Plastiko produktų eksportas į Europa patyrė "Rašybos"

Po vienerių metų pereinamasis laikotarpis, naują plastikinių gaminių ir kitų Europos Komisijos atsitikti. Neseniai paskelbtame prekybos ministerijos svetainėje Naujienos, skelbiama kovo 25 d. Europos Komisijos maisto medžiagų ir produktų-nauji reglamentai esminiai pritaikymai dalyvauja nemažai konkrečių cheminių medžiagų migracijos sugriežtinti. Pramonės analitikai teigė, kad plastikiniai gaminiai neatitinka reikalavimų nebus leidžiama patekti į ES rinką, turinčių įtakos MVĮ eksporto rinkos dalis.

Plastikų modifikuota ES reglamentus

Vardas, pavardė nuostatų dėl maisto su plastiko medžiagų ir gaminių 10/įstatymo Nr. 2011. Šių metų vasario pradžioje Europos Komisija sakė, naujų taisyklių paskelbė pernai, oficialiai, nuo kovo 25. Nuo 2011 m. Europos Komisija dar kartą peržiūrėtas tokius įstatymus.

Valstybės departamento prekybos svetainės informacijos rodymo, naujus teisės aktus vis dviejų monomerų, kurie gali būti naudojami gaminant maisto besiliečiančių medžiagų; dėl konkretaus išsiskyrimo ribinės diciandiamido monomerų gali aiškiai identifikuoti kaip 60 mg / kg; atskiras tik pradinę medžiagą, pakeitimus ir naują bendrą ribą medžiagos difenilo metilo izocianato, specifinė migracija yra 0,05 mg / kg. Tuo tarpu, apribojimai, tokie kaip turinys yra atnaujinamas.

Šiuo atveju peržiūrėti pramonės, paprastai neatitinka reikalavimų maisto kontaktų plastikinių gaminių ateityje, bus uždrausta patekti į ES rinką. Pagal viešų pranešimų, po naujų taisyklių, įgyvendinimo ES plastikinių medžiagų ir produktų negali atitikti naujuosius reglamentus, kyla pavojus būti ištrauktas iš lentynos ar informuoti.

Tačiau ES vis dar palieka tam tikrą vasario 26 d. šiemet atitiktų nuostatas dėl plastikinių medžiagų ir produktų yra vis dar leidžiama toliau platinti iki vasario 26, 2016 kol baigsis atsargos.