Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Plastikų koduojami su "vėžio įspėjimas" The Mysteries Of

Kai pasirenkate plastikinės taurės, kas jums sutelkti dėmesį? funkcijos, forma ir kaina? sakė "plastiko puodeliai, butelis arba konteinerio numeriai bus pasakykite mums, kaip naudoti produktą ar pakuočių apačioje." Taigi, šis argumentas nėra jį? Plastikiniai paveikslą apačioje kokia kodavimo buvo naudojamas?

Skaičiai susiję su įspėjimu?

Interviu su žurnalistais kai kurių prekybos centrų Pekine nustatyta, kad geriamojo akinius, vandens buteliai, Plastikiniai indai, gėrimų buteliai, kūdikių buteliukai ir kitų plastikinių produktų skirtingų numerių yra apačioje. Mineralinis vanduo ir aukso Dragon žuvys ir Fu rimmon, prekės ženklo maistinio aliejaus butelio end ženklo su "1", jūros skristi šilko šampūnas ir acto ir sojų padažas, butelis pabaigoje "2", Nivea kosmetika ir mikrobangų krosnelė skirta Bowl apačioje standartinis butelis pabaigoje "5", praskieskite iki žymės praskieskite iki žymės nešiojamų taurės ir plastikinėse dėžėse, pažymėti "7", išsaugoti filmo dauguma žymiai vietoje pažymėti su "PE" žodžiai. Žurnalistams sakė vienas vartotojas, girdėjote apie plastikinių dugno su numeriais, "yra atstovas kaip plastikinių medžiagų, taip pat remiantis skaičių norėdami nustatyti, kaip saugiai naudoti."

Žurnalistė tada apklausta daugiau nei 10 Klientai, sakė dauguma vartotojų žino, kad plastikai yra skaitmeniniu būdu užkoduoti, bet dėl kodų naudojimo nėra aišku.

Atsargūs vartotojai žurnalistams sakė kad tinklo d. Plastikiniai kodavimo žinių, "kodavimo įvairių rūšių plastiko turi būti naudojamas pagal skaitmeninių produktų. Pavyzdžiui, negalite įdiegti karšto vandens karšto vandens į plastikinius butelius gali būti užnuodytas. ”

Kinija plastikų perdirbimo pramonės asociacija:

Tikslas – palengvinti perdirbimo

Ma Zhanfeng, Kinijos plastikų perdirbimo pramonės asociacijos generalinis sekretorius, žurnalistams sakė kad bendrųjų reguliariai fabrikas gamina plastiko indeliuose arba kitų plastikinių gaminių turi mažą trikampio apačioje, yra keletas, šis skaičius yra susijęs su medžiaga naudojama iš puodelio. Kai kurie gamintojai bus trikampis rodo kad konkrečios medžiagos inicialai. Tačiau šių plastiko puodeliai, plastikinius butelius arba skaičių plastiko konteinerį apačioje ir negali būti tapatinama su tinkamai naudoti. Ir daugiau reikėtų pažymėti, kad skaitmeninė kodavimo plastikinių produktų, ir "vėžio įspėjimas" ne klausimas, paveikslas plastiko kodus, susietus su įspėjimu apačioje yra su klaidingu kodavimo informacijos.