Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Plastikinių produktų kūrimas turėtų būti atsižvelgiama prieš tvarkymo problemas po vartojimo

Priešais kruvinas pamokas vėl ir vėl, mes turime ilgai prisiminimai, atsižvelgiant į taršą ir gydymo problemos yra labiau naudojami nepriklausomai nuo to, 3,721, ekonomikos augimas buvo pirma, kintamo kartų, daugelis iš mūsų turi žmogaus gyvenimo aplinkos klausimus į priekį, registruoti vartotojų klausimus kuriuos būtina apsvarstyti prieš gamybą. Gyventojų skaičiaus augimas, urbanizacija ir keisti gyvenimo būdą, todėl vis labiau rimtas aplinkosaugos problemas. Vienkartiniai plastikiniai gaminiai plačiai naudojamas ne tik vartoti daug naftos išteklių, ir taip pat daro spaudimą žemės aplinkos ir miesto atliekų plastmasė valymo. "Balta tarša" vienkartiniai plastikiniai gaminiai Kinijoje terminas turi tapti buitinių pavadinimą tapatinti su aplinkos tarša. Šiuo tikslu Bendrijos organizacijos, valstybinės institucijos, padarė šią problemą, pramonės ekspertai prisidėti prie pastangų nutraukti aplinkos taršą iš plastiko.

1970-XX a., plastikai ir aplinkai yra pramonės klausimus, kiek jis susijęs su subalansuotos pramonės plėtros. Plastikų ir aplinkai įskaitant miesto kietosios atliekos po vartotojo plastmasių perdirbimo ir plastikinės plėvelės žemės ūkio laukai teršalų, perdirbimo plastikų atliekos, putų pūtimo agentas klausimus, toksiškumo sunkiųjų metalų plastikų priedų, žaliavų ir kitų problemų. Tarp jų, daugiau intuityvi, yra daugiau apie hotspot yra po vartojimo plastiko komunalinių kietųjų atliekų šalinimo problema.

Vienkartinė pakavimo produktų, pavyzdžiui, plastikinius maišelius ir stalo reikmenys, vienkartiniai polistireninio putplasčio pietūs dėžės, tarša ypač daug ne tik sukelia visuotinį susirūpinimą Bendrijoje ir, galiausiai, į 2000Banned baigiantis likimas. Turėjo žinutę šį renginį teisingai: plastiko pramonės plėtros turi būti į aplinkos klausimus, t. y. rengiant plastiko, po jo vartojimas turėtų būti atsižvelgta sprendžiant problemas. Dabartinis vienkartiniai plastikiniai pakavimo produktų iš skaidomas plastikas ir perdirbimą kalbama apie du aspektai mokslinių tyrimų ir plėtros.

Neseniai, po to dėl atliekų buitinės technikos (šaldytuvai, skalbimo mašinos, kompiuteriai, kopijavimo aparatų, vaizdo žaidimų pultai, ir tt) plastiko statybinių medžiagų ir automobilių skaičius didėja, užjūrio tvarkant plastiko atliekų problema yra gauti dėmesio, ir yra plėtoti įvairių perdirbimo metodus, turėtų taip pat rimtai apsvarstyti Kinijos plastmasės pramonė, imsitės iniciatyvos.