Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Qingdao Jeebo Machinery Co, Ltd

Pridėti: Nr.15, Guangdong Road, Beiguan pramoninis parkas, Jiaozhou miestas, Čingdao, Kinija

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

"Mobile": + 86-13792822973 ("wahtsapp" yra)

"Mobile": + 86-13793207543 ("whatsapp" yra)

El. Paštas: sales@jinbeiextruder.com

Plastikinių produktų kūrimą reikėtų atsižvelgti į papildomas problemas po vartojimo

Priešais kruvinas pamokų vėl ir vėl, mes turime ilgai prisiminimai, atsižvelgiant į taršos ir gydymo problemos yra daugiau ir daugiau usedregardless 3,721, ekonominis augimas buvo pirma, kintamo laikais, dauguma ushave žmonių gyvenimo aplinkos klausimus į priekį, registruoti vartotojų klausimus, į beconsidered prieš gaminant.

Gyventojų skaičiaus augimas, urbanizacijos ir keisti gyvenimo būdą, todėl inincreasingly rimtas aplinkosaugos problemas. Plačiai naudoti vienkartinius plasticproducts ne tik vartoti daug naftos išteklių, ir taip pat darė spaudimą theEarthand #39; s aplinkos ir miesto atliekų plastikai apdorojimo.

Kinija andquot; baltas pollutionandquot; vienkartiniai plastikiniai gaminiai terminas hasbecome namų ūkio pavadinimas tapatinti su aplinkos tarša. Šiuo tikslu Bendrijos organizacijos, valstybinės institucijos, padariau šią problemą, industryexperts prisidėti prie pastangų pašalinti aplinkos tarša, byplastic

1970-XX a., yra plastikai ir aplinkos klausimai yra ofindustry susiję su, kiek jis susijęs su subalansuotos pramonės plėtros. Plastikų ir aplinkos, įskaitant miestų kietųjų atliekų post-consumerplastic perdirbimui ir plastikinės plėvelės taršos žemės ūkio srityse, recyclingof plastikų atliekos, putų putokšlio klausimus, toksiškų sunkiųjų metalų inplastics priedų, žaliavų ir kitų problemų.

Tarp jų, labiau intuityvus, yra daugiau apie interneto taškas yra post-consumerplastics komunalinių kietųjų atliekų šalinimo problema. Daug disposablepackaging produktų, kaip antai plastikiniai maišeliai ir indeliai, vienkartiniai polistireninio putplasčio priešpiečių dėžutės, ypač thepollution ne tik sukelia widespreadconcern Bendrijoje, galiausiai atvedė iki 2000 m. pabaigos naudojimu likimas draudimas.